Najlepsze produkty do ochrony przed słońcem

Niezależnie od tego, czy szukasz kremu z filtrem do twarzy, rąk czy ciała, jest kilka produktów, które wyróżniają się jako najlepsze. Należą do nich Banana Boat, Neutrogena, Bondi Sands i CeraVe.

Coppertone Ultra Guard Sunscreen Lotion SPF 70

Stosowanie kremu z filtrem przeciwsłonecznym jest koniecznością, jeśli planujesz spędzić znaczną ilość czasu na zewnątrz. Promienie ultrafioletowe (UV) emitowane przez słońce mogą uszkodzić Twoją skórę i zwiększyć ryzyko zachorowania na raka skóry. Aby obniżyć to ryzyko, noś odzież ochronną, nie wychodź na słońce w godzinach od 10 do 14 i stosuj obficie krem z filtrem. Coppertone Ultra Guard Sunscreen Lotion SPF 70 to świetny wybór, jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy.

Balsam z najwyższej półki Coppertone znajduje się w łatwej w użyciu butelce i jest świetnym wyborem na plażę, basen czy do parku. Formuła SPF 70+ nie zawiera PABA i zapewnia doskonałą ochronę przed poparzeniami słonecznymi i opalaniem. Właściwości nawilżające kremu są dodatkowym atutem, a jego opatentowana wodoodporna formuła jest dodatkową zaletą. Ultranawilżająca formuła zawiera zarówno chemiczne, jak i fizyczne filtry UV i oferuje dużą dawkę nawilżenia. Dzięki temu Coppertone Ultra Guard Sunscreen Lotion SPF70 jest jednym z najłatwiejszych w aplikacji kremów przeciwsłonecznych.

Wielozadaniowa formuła Coppertone SPF 70+ UltraGuard Sunscreen Lotion składa się z nawilżającego balsamu, kremu z filtrem o szerokim spektrum działania oraz pary przyciągających wzrok okularów przeciwsłonecznych chroniących przed promieniowaniem UV. Wszystkie trzy składniki zostały opatentowane, a wielozadaniowa formuła zapewnia doskonałą ochronę przed poparzeniami słonecznymi i opalaniem, obniżając jednocześnie ryzyko wystąpienia raka skóry. Formuła SPF 70+ jest również dobrym wyborem dla wrażliwej skóry dzieci. Oprócz właściwości wodoodpornych, opatentowane filtry UV zapewniają najskuteczniejszą ochronę przeciwsłoneczną dla dzieci w każdym wieku. Właściwości antyoksydacyjne produktu są również najwyższej klasy, a opatentowany system mikrokapsułkowania zapewnia, że antyoksydanty są dostarczane skutecznie i efektywnie.

Formuła SPF 70+ Coppertone Ultra Guard Sunscreen Lotion to mądry wybór dla kochających słońce rodziców i dorosłych w każdym wieku. Produkt znajduje się w stylowej szklanej butelce, która ułatwia aplikację, a także zawiera reklamę linii produktów do twarzy Coppertone o działaniu przeciwstarzeniowym.

CeraVe

Niezależnie od tego, czy szukasz wodoodpornego sztyftu z filtrem przeciwsłonecznym, czy nawilżającego kremu do twarzy, CeraVe ma produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Wszystkie ich produkty są bezpieczne dla Twojej skóry i zawierają dobroczynne składniki.

CeraVe przyciemniany filtr przeciwsłoneczny zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB w nietłustej formule. Zawiera niacynamid i tlenek cynku, które pomagają uspokoić skórę. Posiada również antyoksydanty. Jest bezzapachowy, niekomedogenny i nie zawiera oleju. Zawiera również kwas hialuronowy, który przyciąga wilgoć do górnej warstwy skóry. Nie pozostawia białego nalotu na skórze, dzięki czemu jest idealny dla różnych typów skóry.

CeraVe oferuje różne balsamy przeciwsłoneczne, w tym SPF 30, SPF 45 i SPF 50. Oferują one filtry przeciwsłoneczne na bazie mineralnej, które zawierają tlenek cynku, dwutlenek tytanu i inne składniki, które odbijają promienie słoneczne i pomagają zapobiegać uszkodzeniom spowodowanym przez promieniowanie UV. Mają również formuły dla niemowląt i dzieci o wrażliwej skórze.

CeraVe oferuje również spray przeciwsłoneczny, który jest idealny do codziennego użytku. Jest wodoodporny do 40 minut i wysycha z bezbarwnym wykończeniem. Jego formuła zawiera mikrodrobinki tlenku cynku i dwutlenek tytanu, które odbijają promienie słoneczne. Łatwo się nakłada i jest nietłusty. Jest również rekomendowany przez Skin Cancer Foundation.

Mineralne filtry przeciwsłoneczne CeraVe są idealne dla skóry wrażliwej. Zawierają niezbędne ceramidy, które pomagają naprawić naturalną barierę ochronną skóry. Pomagają również zatrzymać wilgoć i zablokować ją. Ważne jest, aby używać kremu z filtrem o szerokim spektrum działania, który chroni przed promieniami UVA i UVB. Narodowe Stowarzyszenie Egzemy zaleca stosowanie filtrów przeciwsłonecznych o wartości co najmniej 50 SPF.

CeraVe oferuje również nawilżające mineralne kremy przeciwsłoneczne zarówno do twarzy, jak i do ciała. Ważne jest, aby postępować zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi jego nakładania i ponawiać aplikację co dwie godziny.

Neutrogena

Niezależnie od tego, czy szukasz balsamu z filtrem przeciwsłonecznym, kremu nawilżającego do ciała, czy balsamu do ust z filtrem przeciwsłonecznym, Neutrogena ma Cię pod ręką. Mają produkt dla każdego rodzaju skóry i stylu życia, od aktywnego po siedzący.

Ultragładki krem Neutrogena Ultra Sheer Dry-Touch Sunscreen to lekki balsam z filtrem przeciwsłonecznym, który zapewnia zaawansowaną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Wykorzystuje technologię Dry-Touch marki, aby zapewnić szybką, skuteczną i niekomedogenną ochronę.

Kolejnym produktem w linii Neutrogena jest krem przeciwsłoneczny Sport, który jest odporny na pot i oferuje doskonałą ochronę o szerokim spektrum. Jest to idealny wybór dla aktywnych sportowców i aktywnych rodzin. Jest również wodoodporny do 80 minut, więc nie musisz się martwić o ponowne nakładanie podczas treningów.

Na koniec, możesz się zastanawiać, jaki jest najbardziej godny uwagi składnik filtra przeciwsłonecznego Neutrogena. Istnieją dwa główne związki chemiczne, które tworzą formułę filtra przeciwsłonecznego. Aktywnym składnikiem jest avobenzone, który jest filtrem przeciwsłonecznym UVA/UVB. Inne składniki to octinoxate i oxybenzone. Są to składniki, których chcesz unikać.

Neutrogena ma również sztuczkę z filtrem przeciwsłonecznym w postaci ich Ultra Sheer z Helioplex. Ten filtr przeciwsłoneczny jest wykonany z dwóch technologii, Helioplex i Dry-Touch, który oferuje wiele korzyści. Na przykład, technologia Dry-Touch zapewnia zaawansowaną ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB, a formuła bez oksybenzonu jest dobrym wyborem dla osób z cerą trądzikową.

Wreszcie, najlepszą cechą kremu przeciwsłonecznego Neutrogena jest to, że jest on dostępny w różnych formułach, co oznacza, że otrzymasz najlepszą ochronę dla swojego typu skóry. Głównym składnikiem filtra przeciwsłonecznego jest avobenzone, ale zawiera on również inne składniki chroniące przed promieniowaniem UVA/UVB, takie jak octinoxate i hydroxybenzone. Produkt ten jest jednym z najlepszych filtrów przeciwsłonecznych dla Twojego typu skóry i najlepszym filtrem przeciwsłonecznym, jakiego kiedykolwiek będziesz używać.

Bondi Sands

Zdobycie dobrej opalenizny to jedno, ale utrzymanie skóry chronionej przed szkodliwymi promieniami ultrafioletowymi to drugie. Na szczęście Bondi Sands produkuje filtry przeciwsłoneczne, które chronią zarówno przed promieniami UVA, jak i UVB. Jego najnowsze wcielenie, SPF 50+ Face Sunscreen Fragrance Free, zapewnia wysoki poziom ochrony przed promieniami słonecznymi.

Nie tylko zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, ale także jest bezzapachowy i nietłusty. Posiada również australijskie filtry przeciwsłoneczne, które zapewniają doskonałą ochronę przeciwsłoneczną. Najnowsza wersja tego produktu jest również wzbogacona o witaminę E, substancję chemiczną, która pomaga poprawić elastyczność skóry. Stosowanie kremu z filtrem przeciwsłonecznym jest najmądrzejszą rzeczą, jaką można zrobić, ale ważne jest, aby pamiętać o nałożeniu go przed wyjściem na zewnątrz. Jeśli przebywasz na słońcu dłużej niż kilka minut, możesz chcieć ponawiać aplikację co kilka godzin. Dobrym pomysłem jest również noszenie kapelusza i okularów przeciwsłonecznych. Słońce nie jest przyjacielem niemowląt, więc pamiętaj, aby trzymać je z dala od niego.

Najważniejsze jest stosowanie kremu z filtrem, który oferuje szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, i nakładanie go obficie na wszystkie obszary skóry, które nie są chronione. Po treningu na świeżym powietrzu możesz ponownie zastosować ten sam krem.

Banana Boat

Benzen to rakotwórcza substancja chemiczna, która znajduje się w wielu produktach, w tym w benzynie, dymie papierosowym i w ogniskach leśnych. Występuje również naturalnie w regionach wulkanicznych. Substancja ta znajduje się w powietrzu, ale może być również wchłaniana przez skórę. Narażenie na benzen przez długi okres czasu może prowadzić do białaczki, zawrotów głowy i nieregularnego bicia serca. Wiadomo też, że wkrada się do niektórych surowców.

Banana Boat to marka kremu do opalania stworzona przez Edgewell Personal Care Co. Jest dostępna w puszkach aerozolowych. Spółka macierzysta firmy wydała dobrowolne ogólnokrajowe wycofanie w ubiegły piątek. Krem do opalania został wyprodukowany w trzech partiach i ma trzy kody partii. Kody partii można znaleźć na dole puszki. Jeśli kupisz jeden z tych produktów, otrzymasz zwrot pieniędzy.

Wewnętrzny przegląd produktu przeprowadzony przez firmę wykazał, że w produkcie znajdowały się śladowe ilości benzenu. Firma powiedziała sprzedawcom detalicznym, aby usunęli produkty z półek i zaoferowali konsumentom zwrot kosztów. Powiedzieli również konsumentom, aby przestali używać produktu. FDA doradziła klientom, aby skontaktowali się ze swoim lekarzem lub dostawcą opieki zdrowotnej, jeśli doświadczą jakichkolwiek skutków ubocznych.

Jeśli kupiłeś jeden z produktów, możesz skontaktować się z Banana Boat, aby otrzymać zwrot kosztów. Możesz również wypełnić cyfrowy formularz zgłoszenia przypadku, aby zgłosić wszelkie skutki uboczne, których doświadczyłeś. Jeśli chcesz sprawdzić, czy masz cyfrowy raport przypadku, odwiedź stronę internetową FDA.

Banana Boat ma również Aloe After Sun Lotion, który pomaga ukoić poparzoną słońcem skórę i zminimalizować łuszczenie. Ma nietłustą formułę, która szybko się wchłania. Oferuje również ochronę UVA i UVB o szerokim spektrum. Banana Boat’s Sport Mineral Sunscreen Lotion zapewnia skuteczną ochronę UVA i UVB, jest hipoalergiczny i zawiera naturalny mineralny cynk.

Podobne tematy